Kızlık Zarı Dikimi Video

Kızlık zarı masturbasyon, ilk ilişkide, travma, çoçukluk yaşlarında bilinçsiz hareketler veya muayenede zedelenebilirve hatta bozulabilir. Bozulma esnasında kanama olması ile anlaşılır, fakat herzaman kanama olmayabilir ve bu durumda toplumumuzda ne yazıkki önemli sorunlara sebep olmaktadır.
Bazı tür kızlık zarları (hymen) elastik olma özelliği taşır ve ilişki sırasında esneyerek kanama olmayabilir. Bu tür kızlık zarları (hymen) kişi ancak doğum yaptığı sırada bozulurlar. Kanama olmamasının başka ysygın bir nedeni ise, kızlık zarında damar olmayan veya az olan kısımından yırtılması sonucunda çok az bir kanama olabilir ve vajen'in sıvısıyla birlikte karışıp kanama anlaşılmayacak kadar çözülmüş olabilir, bu durum aslında gayet normaldir.
Kızlık zarı dikimi ile onarılması mümkündür, yapılan müdehalede başarı oranı yırtığın oluş tarihi ve dokulardaki hasara göre oran değişmektedir. net bir cevap ancak muayeneile tespitedilmektedir. Kızlık zarı dikiminde amaç kızlık zarının ilişki esnasında kanayarak normal anatomik yapısına kavuşmasını sağlamaktır, bu tarz operasyonlar ilişki sonrasında yaşanabileceği düşünülen sorunları ve sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışmak içindir, fakat bu durum öğrenildiği taktirde yaşanacak sorun çok daha büyük olmakta hatta kopuk ilişkilere ayrılıklara sebep olmaktadır. Başarı oranı çok ilişki sonrasında azalmakta, fakat bu operasyon yöntemi doğum yapan kadınlara dahi uygulanabilmektedir tabi başarı oranı doğum yapmamış kadına göre zayıf olmaktadır.

Sorunlarınızı doktora danışmak için tıklayınız»